Spuštění nových stránek Zeleň v centru!

.

.

Zeleň v obvodu není pouze okrasným prvkem, ale naše parky a sady zároveň slouží jako místa k odpočinku, relaxaci, ke kulturním událostem, sportovní aktivitám nebo třeba k setkávání s přáteli. Nesmíme opomenout ani jejich významnou roli v rámci životního prostředí – stromy a keře, které zároveň poskytují útočiště ptákům a jiným živočišným druhům. Věříme, že informace o takových místech naše občany zajímají a proto spouštíme nový speciální web, zaměřený pouze na zeleň v našem obvodu.

Dočtete se zde zajímavosti o našich parcích a sadech, lučních trávnících, významných krajinných prvcích či památných stromech. Chybět nebudou ani praktické informace o údržbě zeleně, například o kosení trávníkových ploch či ošetřování stromů a keřů a další aktuality. Na obsahu, jež budeme postupně doplňovat, s námi spolupracují také kolegové z technických služeb, kteří pro nás údržbu veřejné zeleně v terénu zajišťují.

Prosíme, buďte k nám shovívaví, stránky budeme ještě vylepšovat a obohacovat o nové informace, tedy některé příspěvky nebo funkce uvidíte o něco málo později. Budeme však rádi, pokud se k nám budete vracet a naše stránky pro vás stále budou užitečné.

3.7.2020